jeden procent podatku

Fundacja Pomocy Młodzieży i Dzieciom Niepełnosprawnym "HEJ, KONIKU!"
   
Ośrodek Hipoterapii 
 
 
O hipoterapiiSekcja Jeździecka Olimpiad SpecjalnychKlub Jeździecki Osób NiepełnosprawnychPrzepisy parajeździectwaTesty paraujeżdżenioweSzkoleniakalendarz zawodówwyniki zawodników w 2015 rokuwyniki zawodników w 2014 rokuwyniki zawodników w 2013 rokuwyniki zawodników w 2012 roku wyniki zawodników w 2011 rokuwyniki zawodników w 2010 roku. wyniki zawodników w 2009 roku.wyniki - Archiwum (lata 2000 - 2008)przejazdy zawodnikówOśrodek Hipoterapii InfoProgramy realizowane przez Ośrodek HipoterapiiZapisy na zajęciaPartnerzyGaleria ZdjęćGry i zabawySponsorzyPrzydatne stronyPolecana literaturaRekomendacje, dyplomy, podziękowaniaNapisali o nas
Ośrodek Asystenta Osoby Niepełnosprawnej 
 
 
Centrum Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych "Razem" 
 
 
     
 
Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, na rzecz której można przekazać 1 procent podatku dochodowego.
 KRS 0000145797
Data rejestracji - 20.04.1995r
Bank PEKAO SA VI O/Warszawa
Nr konta:
62 1240 1082 1111 0000 0387 2509
NIP: 524 101 67 49
REGON: 01096223.
 
     
Hipoterapia usprawnia, aktywizuje, pomaga pokonywać ograniczenia wynikające z niepełnosprawności.
wyniki zawodników w 2010 roku.

VI Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w ujeżdżeniu.

KJ Aromer 22 - 23 Październik 2010r.

W październikowych zawodach "naszą" fundację reprezentowali:

Agnieszka Katana, Daniel Zieliński, Mariusz Woszczek i Kamil Wojda

Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, dzięki czemu Daniel i Mariusz uzyskali minimum (wynik powyżej 58%) wymagane do kadry narodowej. Blisko uzyskania minimum był również Kamil, któremu zabrakło zaledwie 0,5%
Zaprezentowane przez Mariusza programy (indywidualny i dowolny) okazały się najwyżej ocenione przez sędziów.

 

Mistrzem Polski po raz drugi z rzędu został

Mariusz Woszczek startujący na Darii!!! 

 Wyniki zawodników:

Agnieszka Katana zajęła 9 miejsce w grupie B.

I dnia zawodów w programie drużynowym: 56,190%

II dnia zawodów w programie drużynowym: 54,286%

Wynik końcowy: 110,476%

 

Daniel Zieliński zajął 9 miejsce w grupie A

I dnia zawodów w programie drużynowym: 60,000%

II dnia zawodów w programie dowolnym: 50,875%

Wynik końcowy: 110, 875%

 

Kamil Wojda zajął 6 miejsce w grupie A

I dnia zawodów w programie drużynowym: 57,500%

II dnia zawodów w programie dowolnym: 60,438%

Wynik końcowy: 117, 938%

 

Mariusz Woszczek zajął 1 miejsce w grupie A

I dnia zawodów w programie drużynowym: 67,333%

II dnia zawodów w programie dowolnym: 69,938%

Wynik końcowy: 137,271%

 

 *********************************************************************************************************************************

 

21 -25 Lipiec 2010r.

                   Millfield (Anglia)

Wyniki reprezentacji Polski:

Kamil Wojda

I dzień

Program novice: 63,85%

II dzień

Program novice: 64,9%

Program dowolny: 59,17%

                      

 

 

Kamil zdobył puchar dla najlepszego zawodnika zagranicznego!!!


Gratulujemy!!!!

 

 *********************************************************************************************************************************

Podczas zawodów w Hartpury (Anglia) naszą fundację reprezentują:

Mariusz Woszczek wystartuje na klaczy Daria.  trenerem Mariusza jest Luiza Rębkowska.

Reprezentacja Polski na zawodach w Hartpury 

*autor zdjęcia: Natala Smagacz

 Festival of Dressage

14 -18 Lipiec 2010r.

Hartpury (Anglia)

 

Wyniki reprezentantów Polski podczas zawodów:

Mariusz Woszczek (Fundacja "Hej, koniku!")- poziom II

Program rozgrzewkowy (team test): 62,540% - IX Miejsce

Program indywidualny (championship test): 62,063% - IX Miejsce

Program dowolny (freestyle): 60,667% - IX Miejsce

Klasyfikacja końcowa (łączna):  IX Miejsce

Tomasz Zdańkowski (Stowarzyszenie "Hippoland") - poziom III

Program rozgrzewkowy (team test): 55,926% - VII Miejsce

Program indywidualny (championship test): 57,111% - VII Miejsce

Program dowolny (freestyle): 60,750% - VII Miejsce

Klasyfikacja końcowa (łączna): VI Miejsce

 Patrycja Gepner (Fundacja "Centauri") - poziom IV

Program rozgrzewkowy (team test): 62,188% - VII Miejsce

Program indywidualny (championship test): 60.518% - VI Miejsce

Program dowolny (freestyle):  69,417% - IV Miejsce

Klasyfikacja końcowa (łączna): IV Miejsce

 

Patrycja Dziubińska (Stowarzyszenie "Hippoland") - poziom IV

Program rozgrzewkowy (team test): 53,229%- X Miejsce

Program indywidualny (championship test): 54,946% - IX Miejsce

Program dowolny (freestyle): 63,000% - VI Miejsce

Klasyfikacja końcowa (łączna): VI Miejsce

 

*Na poziomie II startuje 12 zawodników

*Na poziomie III startuje 7 zawodników

*Na poziomie IV startuje 10 zawodników

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!

Więcej informacji o zawodach na stronie: www.hartpury.ac.uk/dressage/

 *********************************************************************************************************************************

nordic chapionship

 

 

 

 

Nordic Championship

28 -30 Maj 2010r.

Vallensbeak (Dania)

 

 

 

 

 

 

 Wyniki reprezentantów Polski podczas zawodów:

Mariusz Woszczek (Fundacja "Hej, koniku!")- poziom II

Program rozgrzewkowy (team test): 64,67% - IV Miejsce

Program indywidualny (championship test): 61,90% - VIII Miejsce

Program dowolny (freestyle): 64,70% - V Miejsce

Tomasz Zdańkowski (Stowarzyszenie "Hippoland") - poziom III

Program rozgrzewkowy (team test): 57,48% - IX Miejsce

Program indywidualny (championship test): 58,33% - IX Miejsce

Program dowolny (freestyle): 60,50% - X Miejsce

 Patrycja Gepner (Fundacja "Centauri") - poziom IV

Program rozgrzewkowy (team test): 60,69% - XII Miejsce

Program indywidualny (championship test): 63,42% - VI Miejsce

Program dowolny (freestyle): 64,95% - X Miejsce

Patrycja Dziubińska (Stowarzyszenie "Hippoland") - poziom IV

Program rozgrzewkowy (team test): 56,56%- XV Miejsce

Program indywidualny (championship test): 56,97% - XV Miejsce

Program dowolny (freestyle): 58,45% - XIV Miejsce

 *Na poziomie II startowało 10 zawodników

*Na poziomie III startowało 10 zawodników

*Na poziomie IV startowało 16 zawodników

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!

*********************************************************************************************************************************

XI Ogólnopolskie Zawody Osób Niepełnosprawnych w Ujeżdżeniu

Mariusz Woszczek & klacz Daria znów wygrali!!!

W XI Ogólnopolskich Zawodach Osób Niepełnosprawnych w Ujeżdżeniu, które odbyły się w dniach 23 - 24 kwietnia 2010r. pierwsze miejsce zdobył nasz zawodnik Mariusz Woszczek na klaczy Daria.Zawody zorganizowało Stowarzyszenie Jeździeckie Osób Niepełnosprawnych "Hippoland" na terenie Klubu Jeździeckiego AROMER w Józefinie

Wyniki zawodów

Grupa A

Mariusz Woszczek & klacz Daria

1 miejsce w programach rozgrzewkowych na poziomie II  - 64,444%

1 miejsce w programach inywidualnych na poziomie II - 66,500%

1 miejsce w programach dowolnych (programy pod muzykę) - 68,083%

1 miejsce w klasyfikacji "Najlepszego zawodnika" - 134,583%

 Kamil Wojda & klacz Daria

3 miejsce w porgramach rozgrzewkowych na poziomie IV - 51, 935%

1 miejsce w programach indywidualnych na poziomie IV - 62,400%

V miejsce w programach dowolnych (programy pod muzykę) - 62,250%

III miejsce w klasyfikacji "Najlepszego zawodnika" - 124,650%

 Daniel Zieliński & koń Tyran (Tymek)

I miejsce w programach indywidualnych na poziomie Ia + Ib - 54,286%

 Marlena Suterska & koń Kadryl

IV miejsce w programach indywidualnych na poziomie II - 53,000%

 Grupa B

Agnieszka Katana & koń Tyran(Tymek)

 8 miejsce w programach indywidualnych (start na poziomie II) - 52,000%

 

Dziękujemy organizatorom i gratulujemy zwycięzcy !!!!

*********************************************************************************************************************************

Karolina Karwowska
Program novice I dzień:
Program novice II dzień: 54,5%

 

Aleksandra Mąkosa
Program novice I dzień: %
Program novice II dzień: 53,6%

Patrycja Dziubińska:
Program novice I dzień: 59,9%
Program novice II dzień: 60,8%
Program dowolny: 64,3%

 

Tomasz Zdańkowski
Program novice I dzień: %
Program novice II dzień: 62,3%
Program dowolny: 63,7%

Adam Lubowicki
Program novice I dzień:
Program novice II dzień : 53,00%
Program dowolny: 61,7%

 CPEDIJ/Y1*

Partnerzy

             
 
    
PITax.pl - rozliczenie PIT 2016

Fundacja jest członkiem Koalicji na rzecz Osób z Niepełnosprawnością.
 
 
 
O Fundacji Strona główna Ogłoszenia Przekaż jeden procent Kontakt Formularz Mapa strony
projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie, adwords, identyfikacja wizualna
Organizacja Pożytku Publicznego
Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Rembertów, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz